Slider

Swoją działalność poświęcamy wszystkim tym, którzy w dziedzinie kosmetyki poszukują zindywidualizowanych i innowacyjnych rozwiązań, łączących ciało i duszę w spójną harmonijną całość. Oferujemy Państwu specjalnie wyselekcjonowane nowoczesne zabiegi z zakresu szeroko pojętej kosmetologii.

 

Pusty

Henna

Stosujemy najwyższej jakości hennę na rynku kosmetycznym, do każdego rodzaju włosa. Daje ona gwarancję wysokiej trwałości i koloru. Perfekcyjnie wyregulowane brwi sprawiają, że twarz wydaje się bardziej harmonijna, a oczy większe. Regulację wykonujemy woskiem lub pęsetą, dzięki czemu brwi uzyskują idealnie równą linię a włoski odrastają dużo wolniej.

  Henna brwi i rzęs z regulacją 25
  Henna brwi z regulacją 15
  Henna rzęs 15
  Henna rzęs z regulacją 20
  Regulacja woskiem lub pęsetą 10
  Depilacja wąsika 10
  Depilacja bródki 10 zł

Czas: 10-20min

OCZYSZCZANIE MANUALNE

W dalszym ciągu zdarza się słyszeć opinię, że trądzik to defekt kosmetyczny, który ustępuje wraz z wiekiem. Tymczasem trądzik pospolity to choroba, którą bezwzględnie należy leczyć. Odpowiednio wcześnie podjęte leczenie nie tylko skraca czas choroby ale również pozwala zapobiec powstawaniu blizn. Należy pamiętać, że jest to choroba o charakterze przewlekłym, często wieloletnim, której objawy w postaci wykwitów skórnych trudno ukryć. Niesie to ze sobą spadek poczucia własnej wartości, niepewność czy nawet depresję, dlatego tak ważne jest zrozumienie przyczyn choroby i wytrwałość w walce z jej objawami oraz dobór odpowiedniej pielęgnacji.

Dzięki ogromnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, możemy gwarantować skuteczność w przyspieszaniu uzyskania zadawalających efektów.


  Oczyszczanie manualne twarzy zakończone nałożeniem maski z alg 115-125
  Oczyszczanie dekoltu 100
  Oczyszczanie pleców   130

Zabiegi obejmujące oczyszczanie manualne

  Oczyszczanie manualne + kwasy 140
  Oczyszczanie + Kawitacja 140 zł
  Oczyszczanie + mikrodermabrazja 140 zł
  Oczyszczanie + oksydermabrazja 140 zł 
  Oczyszczenie + ampułka + algi + masaż 160 zł 

Po zabiegu oczyszczania oferujemy wizyty kontrolne podczas których wykonujemy zabieg Darsonval. Zabieg ten ma zbawienny wpływ na skórę - działa nie tylko antybakteryjnie, ale też przeciwgrzybicznie. Pobudza procesy odnowy komórek, dotlenia je, dezynfekuje i przysusza zmiany. Wykonujemy go bezpłatnie.

Czas: 1,5-2 godzin

ZABIEGI DLA CERY TŁUSTEJ, MIESZANEJ I TRĄDZIKOWEJ

AzAc THERAPY - Kuracja Kwasem Azelainowym

Kuracja ta polega na serii zabiegów - od 4 do 6,  z wykorzystaniem kwasu azelainowego i jego pochodnej  azeloglicyny, które są wykonywane w miesięcznych odstępach.

Kwas azelainowy- AzA- jest kwasem całorocznym i nie wymaga neutralizacji. Stanowi alternatywę dla osób, które nie tolerują peelingów z retinolem. Doskonale się sprawdza w likwidacji takich problemów jak zaburzenia pigmentacyjne, fotostarzenie się skóry. Kwas ten, przeciwdziała nadmiernej keratynizacji, przez co zapobiega powstawaniu zaskórników oraz blokowaniu się gruczołów łojowych. Hamuje namnażanie się Propinibacterium acnes i Staphylococus epidermidis, czyli bakterii biorących udział w powstawaniu trądziku. Hamuje również aktywność enzymu 5-alfa reduktazy  co wpływa z kolei na zmniejszenie produkcji sebum przez gruczoły łojowe. Kwas azelainowy przywraca właściwy poziom pH, zmniejsza zawartość wolnych kwasów  tłuszczowych w płaszczu lipidowym. W efekcie środowisko staje się mniej sprzyjające dla rozwoju patologicznych grup drobnoustrojów. Działa on również przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie. Ważnym działaniem kwasu azelainowego jest jego działanie rozjaśniające i hamujące powstawanie przebarwień.


Cena zabiegu 130

 Czas: 1,5-2 godzin

Acne Out Therapy- likwidacja niedoskonałości cery

Zabieg rekomendowany dla skór tłustych, mieszanych i trądzikowych.  Preparaty wykorzystywane w zabiegu, oparte są na unikalnych substancjach aktywnych takich jak: kwas szikimowy, który działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo, reguluje wydzielanie sebum oraz odblokowuje ujścia gruczołów łojowych. Dodatkowo, zawartość kwasu salicylowego wzmacnia te procesy. Preparaty Acne Out zawierają również olejek z drzewa herbacianego, wyciąg z liści barosma, betulina i tlenek cynku. Substancje te łagodzą zmiany trądzikowe, działają przeciwzapalnie oraz matują skórę. Dla osiągnięcia najlepszych efektów warto wykonać od 6 do 8 zabiegów co 14 -30 dni.


Cena zabiegu 90
Cena zabiegu w połączeniu z mikrodermabrazją 120 zł

  Czas: 1,5-2 godzin

ZABIEGI DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ I UNACZYNIONEJ

Sakura Sensitive Therapy - S.O.S. dla skóry wrażliwej

Terapia opiera się na wyciągu z liści japońskiej wiśni - Sakura. Ekstrakt z tej rośliny, działa przeciwzapalnie i przeciwalergicznie, hamuje również wydzielanie histaminy przez co redukuje rumień, obrzęk i świąt. Dodatkowy składnik Polyplant Anti-Couperios, czyli fitokompleks z arniki górskiej, kasztanowca, oczaru wirginijskiego, bluszczu, dziurawca i winorośli, uszczelnia i poprawia elastyczność naczyń krwionośnych. Zawartość aloesu powoduje przyspieszoną regenerację skóry.


Cena zabiegu 140

Czas:1,5-2godzin

LACTOBIONIC THERAPY- Specjalistyczna Pielęgnacja Kwasami

Przeznaczona jest ona dla skór wrażliwych i naczyniowych. Zabieg przeprowadzany jest na bazie preparatów z wysokim stężeniem kwasu laktobionowego: 5%,10%, 15%. Kwas Laktobionowy silnie nawilża, reguluje proces złuszczania skóry, oraz zapobiega jej starzeniu.

Ma silne właściwości łagodzące, dzięki czemu przyspiesza regenerację skóry po zabiegach dermoestetycznych. Wraz z kwasem wprowadzane są dodatkowe substancje czyli: Galaktoarabian, który wzmacnia działanie kwasu oraz witaminy A, C i E. 

Zabieg łączy w sobie zalety bezpiecznej eksfoliacji z działaniem nawilżającym, regenerującym i łagodzącym. Jest on zalecany do skóry wrażliwej, naczyniowej, podrażnionej po zabiegach estetycznych, oraz po kuracjach dermatologicznych. Najlepsze rezultaty osiągniemy gdy wykonamy serię 5-10 zabiegów co 7 do 10 dni. Jeżeli dodatkowo wykonujemy eksfoliację, to zabieg ponawiamy dopiero po 2 – 4 tygodniach w zależności od potrzeb skóry.


Cena zabiegu 160

Czas: 45 - 1 godziny

ZAMYKANIE NACZYNEK I USUWANIE WŁÓKNIAKÓW

Pracujemy na innowacyjnym sprzęcie K-MED, którego spektrum obejmuje zamykanie naczyń krwionośnych, usuwanie włókniaków, plam de Morgana oraz innych nieprawidłowości skórnych. Fale radiowe ultraszybkiej częstotliwości mogą być stosowane do wszystkich rodzajów problemów skórnych powiązanych z naczyniami krwionośnymi na skórze. Bardzo często, aby osiągnąć pożądane efekty, konieczny jest jedynie jeden zabieg, efekty są widoczne natychmiast. Metoda ta jest niemal bezbolesna, nie ma konieczności stosowania znieczulenia przed zabiegiem, który trwa zaledwie kilka minut.


  10 minut 150
  15 minut 200
  20 minut 250
  Włókniaki (za jedną sztukę) 30

 

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Polega na dostarczaniu do skóry właściwej substancji aktywnych poprzez injekcję. Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są bezpośrednio do głębokich warstw skóry. Wykorzystywana jest do regeneracji skóry usuwania zmarszczek oraz leczenia blizn i redukcji rozstępów. Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny w skórze.


Cena zabiegu w zależności od wstrzykiwanego preparatu 250-300

 Czas: 1 godzina

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA (ROLLER/DERMAPEN)

Jest to zabieg polegający na wprowadzeniu substancji aktywnych do skóry właściwej poprzez wykonanie serii mikronakłuć. Powoduje to intensywną regenerację skóry.

Przeprowadzenie serii zabiegów skutkuje ujędrnieniem  skóry, niweluje blizny po przebytym trądziku, redukuje drobne zmarszczki i przebarwienia. Pogrubienie skóry i naskórka powoduje nie tylko redukcję istniejących zmarszczek, ale sprawia również, że popękane naczynka stają się mniej widoczne. To samo dotyczy zasinień pod oczami. Skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd.


Cena zabiegu 160 - 220

 Czas:1 godzina

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Najnowocześniejsze urządzenie dające możliwości w pełni bezpiecznej i hipoalergicznej eksfoliacji. Polega na mechanicznym, kontrolowanym usuwaniu obumarłych komórek naskórka.

Wskazania do zabiegu: rozszerzone pory, zaskórniaki, prosaki, przebarwienia, rozstępy, szarość skóry, blizny zanikowe, przerostowe, likwidacja zmarszczek, wiotkość skóry, odświeżanie, poprawa wchłanialności, zmniejszenie rogowacenia i zapalenia okołomieszkowego.


  Twarz, szyja, dekolt 120
  Plecy 150
  Brzuch 120
  Mikrodermabrazja + masaż 150
  Mikrodermabrazja + mezoterapia igłowa 270-300 zł
  Mikrodermabrazja + Fale radiowe 160 zł
  Mikrodermabrazja + oksydermabrazja + fale radiowe 200 zł 

 Czas:1-1,5 godziny

FALE RADIOWE

Zabieg, który ma na celu zwiększenie elastyczności i gęstości skóry. Efektem jest poprawa owalu twarzy oraz wypłycenie zmarszczek i bruzd.

  Fale radiowe 140
  Fale radiowe + kwasy 160
  Fale radiowe + mikrodermabrazja 160
  Fale radiowe + kawitacja 160
  Fale radiowe + oksydermabrazja 160 zł

Czas: 1-1,5 godziny

 

KAWITACJA

Jest to zabieg delikatnego nieinwazyjnego oczyszczania skóry, który ma na celu jej głęboką pielęgnację i regenerację. Często jest to wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych. Daje efekt rozjaśnienia i ujędrnienia skóry.

  Kawitacja 65
  Kawitacja + fale radiowe 160
  Kawitacja + oksydermabrazja 160
  Kawitacja + oksydermabrazja + masaż 180

Czas: 1-1,5 godziny

OKSYDERMABRAZJA

Jest to rodzaj peelingu mechanicznego, gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej, aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora.

Zabieg ten jest skuteczną, a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka,
umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i
wrażliwej. Celem zabiegu jest złuszczanie powierzchownych warstw naskórka, przez co pobudzany jest proces jego odbudowy. Wielokrotne stosowanie zabiegu oddziałuje również na skórę właściwą, pobudzając syntezę włókien kolagenowych i elastycznych. Dzięki temu następuje zwiększenie
elastyczności skóry i spłycenie powierzchownych zmarszczek. Oksydermabrazja
przyśpiesza usuwanie zaskórniaków, zmniejsza łojotok oraz działa na bakterie
beztlenowe, które odpowiedzialne są za powstawanie trądziku pospolitego.
Wykorzystuje się ją również jako terapię zimnem, co hartuje i wzmacnia ściany naczyń krwionośnych.

  Oksydermabrazja 120
  Oksydermabrazja + mikrodermabrazja 160
  Oksydermabrazja + mikrodermabrazja + fale radiowe 200

 Czas:1-1,5 godziny

KARBOKSYTERAPIA

Jest to zabieg polegający na wprowadzeniu w skórę dwutlenku węgla co powoduje zwiększenie przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru. W skórze gromadzą się naturalne czynniki wzrostu np. śródbłonka naczyniowego dzięki czemu następuje poprawa mikrokrążenia i dochodzi do odnowy komórek. Kolejną reakcją wywoływaną przez CO2 jest kontrolowany stan zapalny, który powoduje stymulację fibroblastów do tworzenia kolagenu. Dzięki temu skóra staje się grubsza, a co za tym idzie odmłodzona. Wprowadzone CO2 działa destrukcyjnie na komórki tłuszczowe, które pękają uwalniając triglicerydy. Uszkodzeniu pod wpływem CO2 ulegają również struktury przyczyniające się do powstawania cellulitu. Terapia ta jest zalecana również przy łuszczycy.

  Włosy 50
  Cała twarz 50
  Twarz +szyja + dekolt 80
  Oczy 30
  Podbródek 20 zł
  Ramiona 30-50
  Brzuch 50-80
  Dłonie 20 zł
  Nogi + pośladki 100 zł
  Uda 50 zł
  Pośladki 50 zł

 Czas: 10-20 minut

LASER FRAKCYJNO – ABLACYJNY

Zabieg polega na kontrolowanym poparzeniu skóry aby wymusić jej odbudowę. Silne podgrzanie tkanek skóry stymuluje, produkcję białek w skórze i jednocześnie odbudowę skóry właściwej.  Nowopowstały w tym procesie kolagen to jędrniejsza, napięta, bardziej elastyczna, zagęszczona i bardzo mocno odświeżona skóra.

  Twarz 500
  Czoło 200
  Oczy + marszczyciel 200
  Szyja 200
  Dekolt 300 zł
  Brzuch 400 zł
  Plecy 600-800 zł
  Dłonie 100 zł

Czas: 45 minut - 1 godzina

ZABIEGI PRZY UŻYCIU KWASÓW

Zabieg polega na połączeniu peelingu z kwasem. Zalecany jest w przypadku zaburzeń pigmentacyjnych skóry, plam starczych, przebarwień czy też w celu pobudzenia regeneracji skóry i syntezy kolagenu.

RETI FUSION PEEL - Dermoestetyczna Retibrazja

Zabieg Reti Fusion Peel, opiera się na kompleksowym działaniu stabilnego 5% retinolu w połączeniu z 10% witaminą C i 30 % kompleksem antyoksydantów.

Retinol 5% ma działanie złuszczające, łagodzi zmiany trądzikowe, reguluje łojotok jak też ujednolica koloryt skóry i kompleksowo odmładza

Witamina C 10% wspomaga działanie wybielające retinolu, wzmacnia naczynia krwionośne oraz ujędrnia i zagęszcza skórę

Kwas Foliowy 12 % działa antyoksydacyjnie,  wiąże metale ciężkie, zapobiegając w ten sposób fotostarzeniu.

Rewaratrol 1% stymuluje syntezę białek podporowych, zapobiega degradacji DNA i włókien kolagenowych dzięki czemu opóźnia procesy starzenia skóry.

Połączenie wysokich stężeń składników aktywnych gwarantuje wszechstronne działanie odmładzające i korygujące niedoskonałości skóry.

Aby osiągnąć najlepsze efekty należy wykonać od 2 do 5 zabiegów w odstępach 1 miesiąca.

Cena zabiegu 150

Czas: 45 minut – 1 godzina

 

UNITONE TXA +VIT C THERAPY- Terapia Wyrównująca Koloryt Skóry

Unitone TXA + ViT C Therapy to nowatorskie rozwiązanie do wyrównywania kolorytu skóry oraz niwelowania zaburzeń pigmentacyjnych.

Głównym składnikiem aktywnym tej terapii,i jest kwas traneksamowy – najnowsze odkrycie w walce z przebarwieniami o podłożu hormonalnym, pozapalnym i posłonecznym.

Jego działanie wspomaga Witamina C w nowatorskiej aminofilowej postaci, która wnika do skóry właściwej i uszczelnia naczynia krwionośne oraz niweluje wolne rodniki.

Dodatkowym składnikiem jest Niacynamid, który działa przeciwzapalnie i przyspiesza gojenie, jak również zapobiega powstawaniu nowych przebarwień. Podobne działanie ma zawarty w preparacie  wyciąg z lukrecji.

Najlepsze efekty uzyskujemy powtarzając zabieg 5 -10 razy w odstępach co 7-10 dni. Ilość zabiegów jest uwarunkowana stanem skóry.

Cena zabiegu 160

Czas: 45 minut do 1 godziny

PROFILAKTYKA PRZECIWSTARZENIOWA

RETI FUSION THERAPY – Złoty Standard Odmładzania

Zabieg gwarantuje kompleksowe odmłodzenie i pielęgnację skóry dojrzałej. W terapii tej, wykorzystywany jest retinol o stężeniu  0,3 %, który spłyca zmarszczki, redukuje skutki fotostarzenia się skóry, jednocześnie redukując przebarwienia i rozjaśniając skórę.

Kwas ferulonowy stabilizuje działalność retinolu, jest również silnym neutralizatorem wolnych rodników. Zawartość witaminy E wzmacnia działanie antyoksydacyjne kwasu frulonowego oraz nawilża skórę. Natomiast witamina C uszczelnia naczynia krwionośne. substancje te wzajemnie się aktywizują przez co stymulują zwalczenie wszystkich oznak starzenia się skóry.

Cena zabiegu 150
Cena zabiegu w połączniu z mezoterapią 250

 Czas: 1-1,5 godziny

 

BIOMIMETIC PEPTIDE THERAPY – Odzyskana młodość

Biomimetyczna terapia, oparta na rewolucyjnym peptydzie PROGELINE i aminokwasie ADIPOFIL’IN, aktywnie przeciwdziała oraz redukuje oznaki starzenia się skóry. Specjalne produkty napinające, stworzone na bazie polimerów i czystego kwasu hialuronowego pozwalają uzyskać błyskawiczne efekty liftingujące i wypełniające zmarszczki.

Progeline czyli biomimetyczny tripeptyd, zwiększa elastyczność skóry i nadaje efekt liftingujący. Natomiast zawartość aminokwasu Adiopofill’in, zapobiega zanikaniu tkanki tłuszczowej oraz wypełnia zmarszczki i bruzdy.

 W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów zabieg najlepiej powtarzać od 4 do 6 razy w tygodniowych odstępach.

Cena zabiegu 160

Czas: 1-1,5 godziny

 

TRANSFORM HA THERAPY- Kuracja Transformowalnym Kwasem Hialuronowym

Terapia z transformowalnym kwasem hialuronowym, przeznaczona jest do zabiegów mezoterapii mikroigłowej, również jako terapia podtrzymująca efekty zabiegów dermoestetycznych takich jak mezoterapia igłowa, wypełnianie zmarszczek oraz modelowanie twarzy usieciowanym kwasem hialurinowym.

W terapii tej wykorzystuje się kwas hialuronowy, zamknięty w elastycznych odkształcających się nośnikach. Wyjątkowo mały rozmiar nośników i deformowana błona, sprawia ze kwas hialuronowy przenika przez barierę naskórka i dociera do skóry właściwej. Tam długotrwale wiąże wodę i daje efekt głębokiego nawilżenia, zwiększenia gęstości skóry i wypełnienia zmarszczek. Co ważne, najlepsze rezultaty są odczuwalne dopiero po kilku godzinach i są długotrwałe.

Zabieg jest rekomendowany dla skóry dojrzałej, przesuszonej, lub jako element takich zabiegów jak: mezoterapia mikroigłowa (roller, frakcyjna) lub mezoterapia bezigłowa, fale.

Seria obejmuje 4-6 zabiegów co 1 lub 2 tygodnie.

Cena zabiegu 180

Czas:1-1,5 godziny

 

CARBO THERAPY MD Estetic- Zabieg z Efektem Karboksyterapii

Jest to całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna terapia, która powstała jako alternatywa dla zabiegów liftingujących.

Jej celem jest korekta owalu twarzy w strefie V oraz redukcja niedoskonałości sylwetki. Za efekt końcowy odpowiadają doskonale połączone ze sobą składniki oraz usystematyzowany proces wykonywania zabiegu, składający się z kilku etapów.

W preparatach obecny jest kwas ksymenynowy, pozyskiwany z sandałowca białego. Odpowiada on za dotlenienie i odżywienie tkanek, stymulacje przepływu krwi, a także poprawę struktury skóry. Drugim składnikiem jest stymulująca syntezę kolagenu arginina o właściwościach intensywnie nawilżających. Kluczową substancją jest peptyd, modelujący rekonstruujący włókna podporowe twarzy, dzięki czemu poprawia się linia żuchwy i podbródka. Dodatkowo, poprawia on jędrność skóry i remodeluje owal twarzy. Efektem zabiegu jest poprawa mikrokrążenia, bardziej dotleniona i odżywiona skóra, a także skuteczne wygładzenie zmarszczek, bruzd i poprawa elastyczności skóry.

Cena zabiegu 180

Czas: 1-1,5 godziny

 

ZABIEG Z EFEKTEM PRP

W zabiegu wykorzystywane są kosmetyki z autorskiej linii PRP – like Therapy MD estetic, które totalnie odmładzają i przebudowują skórę. Terapia hamuje oznaki starzenia się skóry, wyraźnie  aktywując syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Seria zabiegów pozwala osiągnąć efekt podobny do rezultatów zabiegów z osoczem bogatopłytkowym.

Cena zabiegu 220

Czas: 45 - 1 godziny

PIELĘGNACJA PLECÓW

  Oczyszczanie pleców 130
  Laser pleców 600-800 zł
  Zabiegi na plecy  100-150
  Mikrodermabrazja na plecy 150

ZABIEGI DLA MĘŻCZYZN

  Mikrodermabrazja + kawitacja 150
  Oksydermabrazja + fale radiowe 60
  Kwasy + masaż 130
  Zabieg nawilżający i odżywczy 160
  Zabieg przeciwzmarszczkowy 140-250 zł

ZABIEG „PRZED ŚLUBEM” DLA NIEJ I DLA NIEGO

Zabieg ułożony według indywidualnych potrzeb skóry  przed tym ważnym dniem. Zamierzony efekt to nawilżenie, wygładzenie i odżywienie cery.

Cena zabiegu 120
Czas: 1 godzina

ZABIEGI DLA KOBIET W CIĄŻY

Zabiegi na twarz mające na celu nawilżenie i odżywienie skóry połączone z relaksacyjnym masażem.

Cena zabiegu 115-160
Czas: 1 godzina

EYE ILLUMINATE THERAPY - Terapia niwelująca cienie pod oczami

Zabieg opracowany został na bazie preparatów z  nowej linii  Eye Illuminate Therapy, w której wykorzystano wyjątkowy efekt synergii kwasu traneksamowego, kwasu laktobionowego, oraz witaminy C. Efektem terapii jest rozjaśnianie skóry pod oczami i poprawa jej jakości przez stymulację produkcji kolagenu oraz wzmocnienie naczyń krwionośnych. Substancje aktywne, wzmacniają wzajemnie swoje działanie. Kwas traneksamowy (TXA) rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry, zapobiega powstawaniu nowych przebarwień, oraz  łagodzi świąt, obrzęk i zaczerwienienie.  Kwas Laktobionowy jest substancją silnie nawilżającą,  reguluje proces złuszczania i spłyca zmarszczki. Dodatkowe substancje takie jak witamina C i kofeina, pobudzają mikrokrążenie i uszczelniają naczynia krwionośne. 

Zalecane jest wykonanie od 5 do 10 zabiegów co 7 do 10 dni. Jeżeli w zabiegu wykorzystujemy mikronakłuwanie lub eksfoliację, to częstotliwość zabiegów wydłużamy do 2-4 tygodni.

Cena zabiegu 80
Czas: 1 godzina

PRZEKŁUWANIE

Przekłucie uszu 35

(cena obejmuje kolczyk, przełożenie kolczyka leczniczego na własny po zakończeniu gojenia)

DEPILACJA WOSKIEM

  Nogi + bikini 90
  Nogi 70
  Łydki 40
  Uda 40
  Przedramiona 35 zł
  Pachy 20 zł
  Bikini 25 zł
  Bikini brazylijskie 35 zł

Czas:10-30 minut

DEPILACJA LASEROWA

NAJNOWSZA TECHNOLGIA JUŻ U NAS!

Przełom w walce z niechcianym owłosieniem, nowatorski medyczny laser diodowy SMART, który dzięki połączeniu 3 długości fali LED 755+808+1064nm. zrewolucjonizował dziedzinę depilacji laserowej. dzięi temu:

  • zabiegi są bardzej skuteczne nawet w przypadku średniociemnego owłosienia;
  • przerwy pomiędzy zabiegami są dłuższe (od 6-12 tygodni)
  • poziom odczuwania podczas zabiegu jest na minimalnyn poziomie

 

Cennik zabiegu depilacji laserowej:

 

ZABIEGI POWTARZANE CO 6-8 TYGODNI

 
 

Bikini

350 zł

 

Plecy / mężczyźni

450* zł

 

Pachy

200 zł

 

ZABIEGI POWTARZANE CO 8-12 TYGODNI

 
 

Broda

150 zł

 

Wąsik

150 zł

 

Przedramiona

350 zł

 

Klatka piersiowa / mężczyźni

400 zł

 

Pośladki

200 zł

 

Uda

500 zł

 

Łydki

500 zł

 

Całe nogi

800 zł

 

Nogi + bikini

1000* zł

*w przypadku, gdy obszar zabiegowy jest mniejszy np. niepełne bikini, lub tylko część pleców to cena jest ustalana indywidualnie

 

 Czas:10-40minut

MASAŻ TWARZ, SZYJA, DEKOLT

  Masaż doliczany do zabiegów 15 
  Masaż z peelingiem i maską 120

MAKIJAŻ

Makijaże wykonywane są profesjonalnymi kosmetykami, używanymi przez charakteryzatorów w środowisku telewizyjnym i teatralnym. Oferujemy profesjonalny, nietuzinkowy makijaż, przyjazny dla skóry, a jednocześnie niewiarygodnie trwały.

 

Makijaż - Joanna Łukasiak  
  Makijaż wieczorowy, okolicznościowy, ślubny, próbny 150
  Makijaż do sesji poślubnej 150
  Makijaż do sesji poślubnej (jeżeli makijaż ślubny był wykonany u nas) 130
  Makijaż dzienny (od poniedziałku do piątku) 120
  Makijaż sylwestrowy 160 zł
  Makijaż studniówkowy  80 zł

Cennik - Anna Szymańska  
  Makijaż wieczorowy, okolicznościowy, ślubny, próbny 120
  Makijaż do sesji poślubnej 120
  Makijaż do sesji poślubnej (jeżeli makijaż ślubny był wykonany u nas) 100
  Makijaż dzienny (od poniedziałku do piątku) 100
  Makijaż sylwestrowy 130 zł
  Makijaż studniówkowy  60 zł

Dodatki takie jak: sztuczne rzęsy, tatuaże biżuteryjne, korekta, bibułki, pudry i ozdobniki na dekolt- wliczone są w cenę makijażu.

Czas: 45 minut

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Wykonywany jest za pomocą najwyższej klasy sprzętu przy wykorzystaniu najlepszej jakości barwników. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu zakończonemu Międzynarodowym Certyfikatem wydanym przez Instytut Zdrowia i Urody ESTHETIQUE, gwarantujemy profesjonalne podejście i satysfakcję z perfekcyjnego wyglądu każdego dnia. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę pigmentów mineralnych, hipoalergicznych za pomocą specjalnej igły. Tą drogą barwnik dociera do tkanki łącznej i tam zostaje zmagazynowany. Ponieważ tkanka łączna podlega nieustannym przemianom, barwnik jest wypychany na zewnątrz i powoli blednie. Z tego też powodu makijaż permanentny utrzymuje się tylko kilka lat.

Brwi permanentne:
  Metodą cieniowania, włoskową, piórkową­­­­­­­­­­­­­­­­­­ 600
Odświeżenie brwi:
  Wykonanych u Nas 200
  Wykonanych w innym salonie 600
Usta:
  Usta kontur 600
  Usta kontur z cieniowaniem 700 zł
  Usta całe wypełnione kolorem 800 zł
Odświeżenie ust:
  Wykonanych u Nas 200 zł
  Wykonanych w innym salonie (cena zależna od metody) 600/800 zł
Powieki:
  Kreska górna w linii rzęs 600 zł
  Kreska górna eyeliner 700 zł
  Kreska dolna 250 zł
  Dodatkowe pogrubienie kreski 150
Odświeżenie kreski górnej:
  Wykonanej u Nas 200 zł
  Wykonanej w innym salonie 600/700 
Odświeżenie kreski dolnej:
  Wykonanej u Nas 200 zł
  Wykonanej w innym salonie 250 zł

Korekta po 3-4 tygodniach w cenie zabiegu

Czas: 1,5-2 godzin

Uwaga! Odświerzenie makijażu permanentnego wykonujemy podczas 1 wizyty. kolejne wizyty są dodatkowo płatne w cenie 150 zł 

 

 

STYLIZACJA RZĘS

Wklejenie kępek rzęs zł za kępkę

Usunięcie kępek Gratis

ZABIEGI NA DŁONIE

  manicure klasyczny / manicure męski 40
  manicure klasyczny z pomalowaniem zwykłym lakierem 50 zł
czas: 45-1 godziny  
  usunięcie hybrydy 20 zł
czas: 15 min.  
  manicure japoński 50
  (Manicure Japoński jest idealny dla kobiet, które lubią naturalne rozwiązania. Dwie pasty: na bazie krzemionki i masy perłowej, wcierane w płytkę paznokcia, nie tylko ją odżywiają i wzmacniają, ale również nadają jej piękny naturalny połysk).  
     
  manicure + klasyczny french 55
  parafina na dłonie 25 zł
  masaż dłoni 10 zł
Czas:1-1,2 godziny

Manicure hybrydowy

Jest to nowoczesna forma manicure, w której wykorzystywane są tzw. żelo - lakiery. Daje to gwarancję na trwalszy efekt, jak również otwiera szereg możliwości zdobniczych. Do tej formy manicure wykorzystujemy najbardziej znane firmy w Polsce: Semilac, Indigo, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość usług.

  manicure klasyczny z pomalowaniem lakierem hybrydowym 65
     
  manicure hybrydowy french/zdobienie ręczne 70
  usunięcie Hybrydy 20 zł

Czas: 1-1,2 godziny

Przedłużenie paznokci metodą żelową

W naszej klinice oferujemy formę przedłużenia paznokci technika żelową nakładaną na formę. Pracujemy na produktach renomowanej firmy IBD.

  manicure klasyczny + przedłużenie paznokci metodą żelową + zwykły lakier 90
  manicure klasyczny + przedłużenie paznokci metodą żelową+ french  zwykły lakier 100
  manicure klasyczny + przedłużenie paznokci metodą żelową + lakier hybrydowy 110
  manicure klasyczny + przedłużenie paznokci metodą żelową + french lakierem hybrydowym/zdobienie  ręczne 120
czas: 1,5 - 2 godzin  
  uzupełnienie żelu + pomalowanie zwykłym lakierem 70 zł
  uzupełnienie żelu + pomalowanie lakierem hybrydowym 80
  uzupełnienie żelu + pomalowanie lakierem hybrydowym french/zdobienie ręczne 85 zł
  opiłowanie żelu+ pomalowanie lakierem zwykłym 65 zł
  opiłowanie żelu + pomalowanie lakierem hybrydowym 75 zł
Czas:1-1,5 godziny

PEDICURE

W naszej klinice pedicure jest nie tylko zabiegiem leczniczym, estetycznym, ale również relaksacyjnym. Dzięki nowoczesnemu fotelowi z masażem oraz hydromasażem, klientki mogą poczuć się jak w SPA.

Produkty pielęgnacyjne renomowanych marek zapewniają najwyższą jakość pełnionej usługi, dają również ukojenie problematycznym zmęczonym stopom.

  parafina na stopy 30
  pomalowanie paznokci stóp lakierem klasycznym 50
  pomalowanie paznokci stóp lakierem hybrydowym 65 zł
  pedicure pielęgnacyjny 100
  pedicure pielęgnacyjny + lakier klasyczny 120
  pedicure pielęgnacyjny + lakier hybrydowy 130 zł
  pedicure specjalistyczny 110
  pedicure specjalistyczny + lakier klasyczny 130 zł
  pedicure specjalistyczny + lakier hybrydowy 140
  pedicure specjalistyczny + lakier hybrydowy zdobienie ręczne/french 145 zł

usuwanie odcisków 20 zł za jeden (w trakcie pedicure specjalistycznego wliczone w cenę zabiegu)

rekonstrukcja płytki 1 paznokcia żelem - 10 zł

 

Czas: 2-2,5 godziny

ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ - Doktor Maciej Łukasiewicz

Botox

Botoks (botox), zwany inaczej toksyną botulinową, wstrzyknięty w małej dawce w odpowiednią tkankę mięśniową powoduje rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za powstanie zmarszczek, natomiast pozostałe mięśnie funkcjonują normalnie. W wyniku zabiegu przy użyciu Botoksu wyraz twarzy nie ulega zmianie przy jednoczesnym zaniku zmarszczek.

Zabieg trwa około 15 minut i jego czasochłonność zależy od liczby usuwanych zmarszczek. Botoks zaczyna działać po upływie 2 do 3 dni po zabiegu, a pełny jego efekt jest widoczny po upływie minimum 14 dni od dnia zabiegu.

Terapia przeciwzmarszczkowa przy użyciu Botoksu stosowana jest w przypadkach konieczności likwidowania:

zmarszczek między brwiami, poziomych linii czołowych, "kurzych łapek", zmarszczek króliczych nosa, czy też zmarszczek poprzecznych szyi.

 Jedna okolica (np. kurze łapki) 500

 

Kwas Hialuronowy

Kwas hialuronowy jako naturalna substancja występująca w naszym organizmie stosowany jest do modelowania konturów twarzy, np. policzków i podbródka, korekcji głębokich fałdów oraz do powiększania objętości warg. Ponadto wygładza zmarszczki np. wokół oczu i ust, na czole i zmarszczki śmiechowe.

Cena za wypełnienie 1 ampułką kwasu hialuronowego 900

1 ampułka – usta, bruzdy, dolina łez,

2 ampułki -policzki

 

 

Wypełniacz  Radiess

Jest to nowej generacji wypełniacz, który efekt wypełnienia uzyskuje dzięki przyrostowi naturalnego kolagenu w skórze. Używany jest w przypadkach korygowania owalu twarzy.

 Mały 1100
Duży 1700 zł

 

Nici liftingujące BARB 4D 

Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących First Lift Barb 4D polecany jest u pacjentów z utratą jędrności i napięcia skóry oraz zmianą owalu twarzy wywołaną objawami upływającego czasu. Bardzo dobrze sprawdzają się u osób uskarżających się na opadnięcie tkanek w okolicy podbródka, czego efektem jest podwójny podbródek, oraz w przypadku opadnięcia brwi, czy też konieczności poprawy konturu linii policzków i żuchwy.

Cena zabiegu 1500


ul. Topolowa 3, 09-400 Płock
(wejście od ul. Kazimierza Wielkiego 26)

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 9 - 20
Sobota – 9 - 15
Niedziela - nieczynne
Bezpośredni kontakt
kontakt@klinikalukasiak.pl
+48 501 165 342
Znajdź nas na:
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Klinika Urody Joanna Łukasiak 2017. Projekt i wykonanie: HEDEA