Image is not available
Slider

 

Karboksyterapia

Jest to zabieg polegający na iniekcji niewielkich dawek dwutlenku węgla do tkanki podskórnej. Skutkiem czego jest zwiększenie przepływu krwi a tym samym tlenu i składników odżywczych w wskazanym obszarze.

Sprawdź szczegóły

Laser diodowy

Depilację laserową wykonujemy przy użyciu lasera diodowego. Jest to jedno z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych urządzeń do depilacji jakie są dostępne na rynku.

Sprawdź szczegóły

Laser frakcyjno - ablacyjny

Zabieg polega na kontrolowanym poparzeniu skóry, aby wymusić jej odbudowę. Światło lasera CO2 wnika w głąb skóry i jest pochłaniane przez zawartą w komórkach wodę.

Sprawdź szczegóły

Mezoterapia

Jest to zabieg polegający na ostrzykiwaniu leczonego obszaru preparatem dobranym indywidualnie do problemu lub polegający na podaniu do głębokich warstw skóry wybranych substancji aktywnych bez naruszania ciągłości skóry.

Sprawdź szczegóły

Zamykanie naczynek i usuwanie włókniaków

Zamykanie naczynek krwionośnych wykonujemy jedną z najnowocześniejszych metod. Zabieg polega na zamknięciu naczyń krwionośnych za pomocą fali radiowej.

Sprawdź szczegóły

HIFU Ultralift

To skoncentrowane fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości, które bez udziału skalpela pozwalają działać bardzo skuteczne zarówno na skórę (poprawa jej napięcia), tkankę podskórną (poprawa gęstości) jak i na tkankę tłuszczową ( rozpuszczenie jej w bardzo bezpieczny sposób i napięcie zwiotczałych powięzi).

Sprawdź szczegóły

Elite Shape twarz i ciało

Idealne połączenie czterech technologii: lipoterapii podciśnieniowej, fali radiowej, lasera biostymulującego i samobieżnych rolek masujących. Uządzenie to mobilizuje procesy niezbędne do spalania tkanki tłuszczowej i walki z cellulitem a także bardzo efektywnego ale nieinwazyjnego liftingu twarzy.

Sprawdź szczegóły

Mezoterapia Frakcyjna RF

Inaczej Radiofrekwencja mikroigłowa, to jednoczesne działanie dwóch, znanych wcześniej zabiegów – radiofrekwencji (RF) i mezoterapii mikroigłowej (mikronakłuwania).

Sprawdź szczegóły

ul. Topolowa 3, 09-400 Płock
(wejście od ul. Kazimierza Wielkiego 26)

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 9 - 20
Sobota – 9 - 15
Niedziela - nieczynne
Bezpośredni kontakt
kontakt@klinikalukasiak.pl
+48 501 165 342
Znajdź nas na:
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Klinika Urody Joanna Łukasiak 2017. Projekt i wykonanie: HEDEA