5A24CFCE F412 4848 A18E 7EF09088F194

Wraz z początkiem lata do naszej oferty dodajemy dwa nowe zabiegi!

  • PRZED OPALANIEM: oksydermabrazja + peeling kawitacyjny + maska hydrożelowa

Coraz częściej klienci w naszym gabinecie chcą przed urlopem szczególnie zadbać o swoją cerę. Dobrze przygotowana do spotkania ze słońcem skóra to mniejsze podrażnienia posłoneczne i lepszy wygląd. Naszą propozycją jest zabieg mocno nawilżający. Wodno - tlenowy peeling złuszcza martwe komórki naskórka, hartując przy tym ściany naczyń krwionośnych oraz dając pierwszy zastrzyk nawilżenia. Peeling kawitacyjny dodatkowo delikatnie oczyszcza skórę z nadmiaru sebum czy zaskórników. Tak idealnie przygotowana cera jest gotowa na ultra nawilżenie hydrożelową maską ze składnikami aktywnymi. Po takim zabiegu słońce, piasek czy woda nie będą Waszym twarzom straszne.

Cena: 200 złotych

  • PO OPALANIU: peeling kawitacyjny + maska gipsowa termomodelująca

W celu uspokojenia i odświeżenia skóry oferujemy zabieg z termoliftem. Zdecydowanie dla osób, które pragną otulić swoją skórę intensywną regeneracją i wzbogacić ją o skladniki odżywcze. Peeling kawitacyjny delikatnie wyciszy i złuszczy naszą zmęczoną słońcem skórę, a termomodelująca maska gipsowa sprawi, że skóra będzie miękka i lśniąca zdrowym blaskiem. Maska rozgrzewa się do około 42 st. C i dzięki temu dochodzi do lepszej penetracji składników aktywnych. Gips zawiera drogocenne substancje, dzięki którym następuje dotlenienie skóry i wygładzenie zmarszczek.

Jedynym przeciwwskazaniem do zabiegu z maską gipsową jest klaustrofobia, dlatego w takiej sytuacji proponujemy maskę zamienną żelową, która również zadziała zbawiennie na zmęczoną bądź odwodnioną skórę.

Cena: 200 złotych

Rezultaty po obu zabiegach są widoczne natychmiast. Będą także strzałem w dziesiątkę przed imprezą lub wielkim wyjściem! Zapraszamy :)


ul. Topolowa 3, 09-400 Płock
(wejście od ul. Kazimierza Wielkiego 26)

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 9 - 20
Sobota – 9 - 15
Niedziela - nieczynne
Bezpośredni kontakt
kontakt@klinikalukasiak.pl
+48 501 165 342
Znajdź nas na:
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Klinika Urody Joanna Łukasiak 2017. Projekt i wykonanie: HEDEA