Laser frakcyjno - ablacyjny

Zabieg polega na kontrolowanym poparzeniu skóry, aby wymusić jej odbudowę. Silne podgrzanie tkanek skóry stymuluje, produkcję białek w skórze i jednocześnie odbudowę skóry właściwej.  Nowopowstały w tym procesie kolagen to jędrniejsza, napięta, bardziej elastyczna, zagęszczona i bardzo mocno odświeżona skóra. 

Laser daje rewelacyjne efekty w terapii przebarwień, blizn i zwiotczeń skóry. 

Cena: 300 zł 

 

Bloomea

To nowoczesny zabieg odnowy skóry. Silnie wygładza, liftinguje i zagęszcza skórę. Spłyca zmarszczki i blizny oraz rozjaśnia przebarwienia. Mocno nawilża. Porównywany jest z resurfacingiem laserowym. Znaczącą różnicą jest jednak bezbolesność i brak okresu rekowalescencji. Do zabiegu wykorzystuje sie jednorazowe tipy o 3 różnych poziomach intensywności. Procedura składa się z 3 etapów: makroeksfoliacji, mikrowibracji i luminoterapii. 

Cena: 220 zł 

Karboksyterapia

Zabieg polegający na wprowadzeniu w skórę dwutlenku węgla co powoduje zwiększenie przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru. W skórze gromadzą się naturalne czynniki wzrostu np. śródbłonka naczyniowego dzięki czemu następuje poprawa mikrokrążenia i dochodzi do odnowy komórek. Kolejną reakcją wywoływaną przez CO2 jest kontrolowany stan zapalny, który powoduje stymulację fibroblastów do tworzenia kolagenu. Dzięki temu skóra staje się grubsza, a co za tym idzie odmłodzona. Wprowadzone CO2 działa destrukcyjnie na komórki tłuszczowe, które pękają uwalniając trójglicerydy.  

Cena: 80 zł 

Podciśnieniowa radiofrekwencja mikroigłowa

Jest to połączenie mikronakłuwania z podciśnieniem i fali radiowej. Ta nowoczesna technologia do odmładzania i przebudowy skóry jest możliwa dzięki mikroigłom pokrytym złotem. Działanie podciśnienia powoduje mniejszy dyskomfort, a skóra jest mniej podrażniona. Zabieg umożliwia większą precyzję i pracę na obszarach trudniej dostępnych dla zwykłej RF. Poprawia koloryt i redukuje przebarwienia. Świetnie działa na wiotką skórę. Powoduje lifting skóry dłoni. Bezpieczny również latem. Polecamy serię 3 zabiegów.

Cena: 300 zł 

 

Eksfoliacja kwasem

Eksfoliacja ma na celu kontrolowane złuszczanie naskórka i głębszych warstw skóry w celu zniwelowania niedoskonałości takich jak zmarszczki, przebarwienia, plamy, drobne blizny. Używamy różnych mieszanek kwasów i dobieramy je indywidualnie do potrzeb klienta.

Cena: 70 zł 


ul. Topolowa 3, 09-400 Płock
(wejście od ul. Kazimierza Wielkiego 26)

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 9 - 20
Sobota – 9 - 15
Niedziela - nieczynne
Bezpośredni kontakt
kontakt@klinikalukasiak.pl
+48 501 165 342
Znajdź nas na:
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Klinika Urody Joanna Łukasiak 2017. Projekt i wykonanie: HEDEA